YARIŞMANIN KONUSU:  ŞANLIURFA’DA SAĞLIK
 
KATILIM ŞARTLARI:
 1. Yarışmaya, Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğrencileri katılabilirler ve katılım ücretsizdir.
 2. Yarışmaya her öğrenci en fazla 2 (İKİ) adet Renkli eserle katılabilir.
 3. Fotoğraflara renk, keskinlik, toz alma gibi bazı işlemler yapılması, kontrast ayarları, kabul edilebilir oranda fotoğrafik müdahaleler kabul edilir. Bu konuda jürinin kanaati esastır.
 4. Fotoğrafın yapısı değiştirilmemiş olmalıdır. Birden fazla fotoğrafın montajıyla oluşturulan fotoğraflar, fotoğrafın orijinalinde olmayan herhangi bir objenin eklendiği veya var olan objelerden herhangi birisinin çıkarıldığı fotoğraflar yarışmaya kabul edilmez; katılım durumunda katılımcı hakkında kural ihlali işlemi yapılır. Buna ek olarak HDR (High Dynamics Range ) tekniği kullanılan fotoğraflar da yarışma dışında tutulur.
 5. Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir. Bu durumda katılımcı hakkında kural ihlali işlemi uygulanır.
 6. Ödül alan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır; katılımcı hakkında kural ihlali işlemi yapılır. Anılan ödül iptal edilir, yeri boş bırakılır. Bu durum diğer yarışmacıların sıralamasında değişiklik yapılacağı anlamı taşımaz; diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara talep hakkı doğurmaz. Ödül verilmişse katılımcının ödülü iade etmesi gerekir.
 7. Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda görülebilecek insanların fotoğrafının çekilmesine ve bir yarışmaya gönderilmesine, fotoğrafın görsel, internet ve basılı yayın organlarında yayınlanmasına izin verdikleri kabul edilir. Söz konusu kullanımlardan dolayı ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu yarışmacıya aittir.
 8. Yarışmaya katılan yarışmacılar, belirtilen tüm hususları kabul etmiş sayılacaklardır.
 9. Yarışmacılar, eserlerini harranshmyo@hotmail.com adresine, isimlerini, okudukları bölümü ve öğrenci numarasına yazıp göndermelidir.
SEÇİCİ KURUL (JURİ):
 1. Prof. Dr. Hasan AKAN
 2. Emekli Öğr. Gör. Haldun ÖZBUDUN
 3. Öğr. Gör. Dr. Emine Teker
 4. Bünyamin AVCIBAŞI
 
ÖDÜLLER:
1.lik ödülü: 250 TL
2.lik ödülü: 150 TL
3.lük ödülü: 100 TL

BOLOGNA

 

BOLOGNA

BAĞLANTILAR

DERSLER

1.Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
 
2-Eczacılık
 
3-Terapi ve Rehabilitasyon
   -Fizyoterapi
 
4-Yönetim ve Organizasyon
   -Sağlık Turizmi İşletmeciliği