08/04/2016 tarihinde Yüksekokulumuzun Yenişehir kampüsüne taşınması sürecine bağlı olarak Rektörün ve İdari yönetimin (Genel sekreter ve Daire başkanlarının ) katılımıyla saat 16:00 da okul ziyareti gerçekleşti.
Yüksekokul Müdürü, yönetim ekibi ve öğretim elemanlarının katılımıyla Rektör ve ekibi karşılandı. Yüksekokul binası gezildi. Toplantı salonuna geçildi.
Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hasan AKAN Yüksekokul hakkında kısa bir bilgilendirme sunumu yaptı. Mevcut programlar ve yeni açılacak, öğrenci alacak programlar hakkında bilgi veridi.   Eğitim ve öğretim kalitesinin arttırılmasında fiziki alanın iyileştirilmesi yanında, kalifiye eleman yetiştirilmesinde eğitim kadrosunun da gün geçtikçe geliştirildiği vurgulandı.   Öğrenci sayısı gün geçtikçe artan Yüksekokulun hedefleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Eğitim-öğretim faaliyetleri yanında bilisel (Sempozyum vb.) ve kültürel (Seminer, konferans, gezi ve yarışmalar) etkinliklerinde yürütüldüğü belirtildi.
Gerçekleşen ziyaret Yüksekokul ve geleceği açısında önemli bir katkı sağladı. Mevcut durum görüldü. İhtiyaç duyulan Laboratuarların, kantin, seminer salonu ve bezeri mekanlarında kısa sürede oluşturularak daha etkin eğitim öğretim faaliyetlerin yürütülmesinin sağlanacağı ortaya kondu. Rektör ve yönetim ekibi desteklerini vereceklerini belirttiler.  
Çok olumlu bir ziyaret süreci gerçekleşti. Rektör ve yönetim ekibi Yüksekokulu hakkında bilgi sahibi oldular. Yüksekokulu çalışanlarıyla tanışma faslından sonra, başta Rektör ve idari ekibe Yüksekokulun kısa sürede eğitim ve öğretime geçirilmesinde katkılarından dolayı birer plaket verildi. 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

BAĞLANTILAR


DERSLER

1.Tıbbi Hizmetler ve Teknikler
 
2-Eczacılık
 
3-Terapi ve Rehabilitasyon
   -Fizyoterapi
 
4-Yönetim ve Organizasyon
   -Sağlık Turizmi İşletmeciliği