2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni
20 Haziran 2023 Salı 19:31 tarihinde yayınlandıHarran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 20 Haziran 2023 Tarihinde SHMYO Konferans Salonunda değerli öğretim elemanlarımızın, öğrencilerimizin ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.
Mezuniyet törenimiz okulumuzda 21 programın bulunması sebebiyle üç oturumda yapılmış, üç oturum toplamında öğretim elemanlarımız, öğrencilerimiz ve misafirlerimiz olmak üzere törenimize yaklaşık 1200 kişi katılmıştır. Mezuniyet Töreni, İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başlamış olup, SHMYO Müdürü Doç. Dr. Sayın Nebiye YENTÜR DONİ'nin açılış konuşması, SHMYO birincisi Anestezi programı mezunu Ayşegül DEMİR'e plaket ve belge taktiminin yapılması, yaş kütüğüne isminin eklenmesi ve konuşmasıyla devam etmiştir. Törende, SHMYO ikincisi Fizyoterapi programı mezunu Esra ÇIKARAY, SHMYO üçüncüsü Ağız ve Diş Sağlığı programı mezunu Sevda GÖRGÜLÜ'ye de plaket ve belge taktimleri yapılmıştır.
Törende SHMYO birinci, ikinci ve üçüncü mezunlarının taktim edilmesinin ardından, program bazlı birinci, ikinci ve üçüncü mezunları taktim edilmiş, okul temsilcisi ve program temsilcilerine eğitim-öğretim dönemlerinde göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür belgesi sunulmuştur. Tören sonunda Sayın Prof. Dr. Ayşegül KUTLUAY BAYTAK, Sayın Doç. Dr. Suzan HAVLİOĞLU, Sayın Dr. Öğretim Üyesi Adem NECİP'in önderliğinde öğrencilerimiz ile Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yemini edilmiş, kep atma merasimi yapılmıştır.
Mezuniyet törenimize ait resim galerisine ulaşmak için tıklayınız.
Mezuniyet törenimize ait resim galerisine ulaşmak için tıklayınız.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuzda dereceyle mezun olan öğrencilerimiz ve program temsilcilerimiz;
Okul Birincisi Anestezi Programı Mezunu Ayşegül DEMİR
Okul İkincisi Fizyoterapi Programı Mezunu Esra ÇIKARAY
Okul Üçüncüsü Ağız ve Diş Sağlığı Programı Mezunu Sevda GÖRGÜLÜ
Okul Temsilcisi Sağlık Turizmi İşletmeciliği Programı Bilge Nur BELİKIRIK
Ağız ve Diş Sağlığı Programı Birincisi Sevda GÖRGÜLÜ
Ağız ve Diş Sağlığı Programı İkincisi Çiçek TAŞKIRAN
Ağız ve Diş Sağlığı Programı Üçüncüsü Rahime BOZKURT
Ağız ve Diş Sağlığı Programı Temsilcisi Zeynep Helin ÇALIŞKAN
Ağız ve Diş Sağlığı Programı Temsilcisi Mehmet Can İNANÇ
Ameliyathane Hizmetleri Programı Birincisi Ebru AKSU
Ameliyathane Hizmetleri Programı İkincisi Hilal BAYRAKTAR
Ameliyathane Hizmetleri Programı Üçüncüsü Nuran DEMİR
Ameliyathane Hizmetleri Programı Temsilcisi Hatice Nur ELVER
Diyaliz Programı Birincisi Ceylan YUMLU
Diyaliz Programı İkincisi Ayşegül ÖĞAT
Diyaliz Programı Üçüncüsü Furkan ERGÜN
Diyaliz Programı Temsilcisi Salih CEREN
Eczane Hizmetleri Programı Birincisi Mizgin KAPLAN
Eczane Hizmetleri Programı İkincisi Hasan ATAY
Eczane Hizmetleri Programı Üçüncüsü Mervenur ÖZDEMİR
Eczane Hizmetleri Programı Temsilcisi Hasan ATAY
Fizyoterapi Programı Birincisi Esra ÇIKARAY
Fizyoterapi Programı İkincisi Derya ÇİÇEK
Fizyoterapi Programı Üçüncüsü Ersin BORAZAN
Fizyoterapi Programı Temsilcisi Hevi SARIGÜL
İlk Acil Yardım-İÖ Programı Birincisi Fatma PÖGE
İlk Acil Yardım-İÖ Programı İkincisi Ayşegül ASLAN
İlk Acil Yardım-İÖ Programı Üçüncüsü Vahide TANRIVERDİ
İlk Acil Yardım-İÖ Programı Temsilcisi Sinem KARA
İlk Acil Yardım-ÖÖ Programı Birincisi Emre KUMAŞ
İlk Acil Yardım-ÖÖ Programı İkincisi Elif Nur DURMAZ
İlk Acil Yardım-ÖÖ Programı Üçüncüsü Pınar ASLANER
İlk Acil Yardım-ÖÖ Programı Temsilcisi Pınar ARSLANER
Odyometri Programı Birincisi Mehmet MİNTAŞ
Odyometri Programı İkincisi Abdulkadir SERÇEK
Odyometri Programı Üçüncüsü Melek ÖZKAN
Odyometri Programı Temsilcisi Sultan DELİGÖNÜL
Ortopedik Protez ve Ortez Programı Birincisi Şeyma TAŞKIN
Ortopedik Protez ve Ortez Programı İkincisi Emine VAROL
Ortopedik Protez ve Ortez Programı Üçüncüsü Kader CEYLAN
Ortopedik Protez ve Ortez Programı Temsilcisi Eda ATEŞ
Optisyenlik-Örgün Programı Birincisi Rıdvan AKTI
Optisyenlik-Örgün Programı İkincisi Aysel MERAL
Optisyenlik-Örgün Programı Üçüncüsü Arife ULUTAĞ
Optisyenlik-Örgün Programı Temsilcisi Gizem TUNÇ
Podoloji Programı Birincisi Gamze BAŞKUT
Podoloji Programı İkincisi Ayşenur ŞİMŞEK
Podoloji Programı Üçüncüsü Dilek TEKGÖZ
Podoloji Programı Temsilcisi Fatmagül BİNİCİ
Sağlık Turizmi İşletmeciliği Programı Birincisi Bilge Nur BELİKIRIK
Sağlık Turizmi İşletmeciliği Programı İkincisi Yusuf NALBANT
Sağlık Turizmi İşletmeciliği Programı Üçüncüsü Kasım YILDIZ
Sağlık Turizmi İşletmeciliği Programı Temsilcisi Hasret YİĞİT
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Birincisi Mehmet AŞIK
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı İkincisi Berfin POLAT
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Üçüncüsü Aynur ŞAHİN
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Temsilcisi Mehmet AŞIK
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Birincisi Merve ÖZHAN
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı İkincisi Ali ÖZDEMİR
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Üçüncüsü Zümrüt YILDIZ
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı Temsilcisi Hamdiye AĞGÜN
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı Birincisi Hatice Senem KAMACI
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı İkincisi Hasan ÇAPUT
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı Üçüncüsü Muhammet Miraç DEDEOĞLU
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı Temsilcisi Ömer Faruk ÖZYAVUZ
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Birincisi Emine AŞIKLIOĞLU
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı İkincisi Aysel ULUSOY
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Üçüncüsü Kübra ARSLAN
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Temsilcisi Dilan ÇİFTÇİ
Diş Protez Teknolojisi Programı Birincisi Zeynep DEMİR
Diş Protez Teknolojisi Programı İkincisi Hevin Şeyh BOZAN
Diş Protez Teknolojisi Programı Üçüncüsü Betül EL İBRAHİM
Diş Protez Teknolojisi Programı Temsilcisi Zehra BUYRUK
Diş Protez Teknolojisi Programı Temsilcisi Bilal OKÇU
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı Birincisi Medine Nur KILIÇ
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı İkincisi Feride KARA
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı Üçüncüsü Faruk TORZAK
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı Temsilcisi Esra Nur ÜÇDAĞ
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı Temsilcisi Zeynep YALTA
Anestezi Programı Birincisi Ayşegül DEMİR
Anestezi Programı İkincisi Beyza Ceren FIRAT
Anestezi Programı Üçüncüsü Zeynep PEDİZ
Anestezi Programı Temsilcisi Neşe ÖLKÜ